Şifre Yönetim Sistemi (UYAP Kullanıcılarının Şifre Değişikliği)

  SAYIN UYAP KULLANICISI

   

  Portal, e-posta, haberci ve domain (bilgisayar açılış) şifre oluşturma ve değiştirme işlemleri için https://sifre.uyap.gov.tr  sayfası 13/11/2020 itibari ile  kullanıma açılmıştır.

  Sisteme sicil numarası ve portal şifresi ile giriş yapılması halinde; portal, e-posta, haberci ve domain (bilgisayar açılış) şifresi değiştirme işlemi yapılabilecektir. Portal şifresinin unutulması halinde ise https://sifre.uyap.gov.tr/ sayfasında bulunan “şifremi unuttum” butonuna tıklanarak açılan sayfadaki, sicil ve sisteme kayıtlı cep telefonu numarası alanlarına giriş yapılarak sisteme kayıtlı cep telefonuna gelen doğrulama kodu ile işlem yapılmaya devam edilecektir. Bu nedenle sisteme kayıtlı cep telefonu numarasının tarafınızca aktif olarak kullanılan numara olması önem arz etmektedir. Sisteme kayıtlı cep telefonu numarası, kullandığınız numaradan farklı ise bağlı bulunulan Komisyon veya ilgili Personel  Büroları aracılığı ile güncellemeniz gerekmektedir.

  https://sifre.uyap.gov.tr adresi Adalet ağı dışında da aktif olacaktır. Bu nedenle 01/12/2020 tarihinden sonra gönderilen şifre talep formları (cep telefonuna ulaşım sağlayamayan kapalı ceza infaz kurumları hariç) için işlem yapılmayacaktır.

   

  Bilgilerinize sunulur.

  Adres

  KAYSERİ ADALET SARAYI Erkilet Yolu Sümer Üst Geçit Yanı Plevne Mahallesi Gayret Sokak 38090 Kocasinan / Kayseri

  Telefon

  (0352) 222 12 68 - 69 - 70 -71

  E-Posta

  © 2020 KAYSERİ ADLİYESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

  Sitemizi Bugün : 217 - Toplam : 239824 kişi ziyaret etmiştir.